garaże blaszane częstochowa


Garaże blaszane są w ostatnich czasach bardzo popularne i ich nabycie jest o wiele tańsze i sprawniejsze niż budowa ceglanych garażów w tradycyjnym stylu. Są proste w montażu i nie mają tak wielu uwarunkowań prawnych. Niektóre z nich wolno wręcz wykonać bez wymagań pozwoleń na konstrukcję.

KOSZTA ZWIĄZANE Z GARAŻEM BLASZAKIEM

To jak mnóstwo będzie kosztowało wykonanie garażu blaszanego zależne jest od kilku elementów. Bez wątpienia decydujący jest tu typ blachy i jej kolor. Do najtańszej należą grupy wersje wykonane z wiotkiej nie kolorowej, wyposażone w jednospadowy dach. Mocniejsze i wyższej jakości są garaże wykonane z konkretnej blachy ocynkowanej, która przynosi doskonałą osłonę przed korodowaniem czy innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Najlepsze pod względem jakości i odporności są garaże ocieplane z dachem dwuspadowym. Są zdecydowanie bardziej funkcjonalne i wyróżniają się dodatkowo o wiele estetyczniejszym wyglądem. Czynnikiem kolejnym jest format garażu oraz jego zastosowanie. Rzecz jasna im większy będzie blaszak z tym większymi wydatkami finansowymi należy się liczyć. garaże blaszane małopolska

ZALETY I WADY BLASZAKÓW

Najistotniejszą zaletą garażu blaszanego jest nieduży koszt zakupu i banalny montaż. Co więcej niektórzy decydują się nawet na samoistne zbudowanie takiego typu garażu, co nie jest aż tak zawiłe przy posiadaniu odpowiedniego wyposażenia i zdolności. Plusem jest dodatkowo okres stworzenia. Garaże, które posiadają najbardziej typowe wymiary są importowane do zaciekawionych osób praktycznie w czasie jednego dnia. Dodatkowo ogromną właściwością na plus jest możliwość przemieszczania blaszaka oraz ich prostego transportu z punktu do punktu , a to na skutek tego, że nie posiadają trwałych podłoży. Do minusów garażów blaszanych można zaliczyć ich lekkość, co z pewnością nie zabezpiecza ich w wypadku dużych burz. Mało tego nie są one zbyt dobrze umeblowane w zabezpieczenia przed stratą mienia. Mogą być łatwym łupem dla złodziei. Kwestią istotną, zwłaszcza zimą, jest także to, że temperatura powietrza w garażu blaszanym nieogrzewanym jest taka sama jak na zewnątrz, więc jego mury nie ochraniają poprawnie pojazdu przed przymrozkami. Generalnie jednakże górują należyte cechy tego słynnego i funkcjonalnego budynku, który prócz pełnienia roli garażu może być również świetnym pomieszczeniem gospodarczym.


Copyright © 2017 olx garaż blaszak